Dupiasta Care.

07 Jun 2013  •  Speaker  •  Speaker •  In Nowhere Care  •  13917 Reads  •  Print
Tags for this story:  dupa dupiasta care 

Dziewczyna, panienka, kobieta, laska, laseczka dziwka. Dupiasta: naga, rozebrana, odważna, seksowna, bezpruderyjna dupa.


Jak masz wielką pupcię (dupę, a raczej dupsko) to jesteś dupiasta. Topowa polska domena internetowa Dupiasta.pl jest wolna i może być Twoja.


Dupiasta fotka

Dupiasta w Internecie. Tekst z publicznego profilu dupiastej na onecie.


Kobieta z piękną dupcią, proporcjonalnymi pośladkami, z jędrnymi jak u dziewczyny. Super seksowna laseczka z tyłeczkiem jak marzenie. Możesz ją klepać po pupie, ona to lubi. Lubi także klapsy, sex, a zwłaszcza seks od tyłu. Uprawia miłość klasyczną, analną i oralną. Topowa polska Dupiasta w internecie nie daje dupy, ona bierze chuja. Doświadczona, świadoma, odważna, hard core owa. Zna mnσstwo dziewczyn i kobiet. Animalkę, blondrynkę, blondelkę, brundelkę, humarynę i inne. Zgadnij jaką pozycję seksualną preferuje? To zależy od nastroju Dupiastej. Zazwyczaj eksperymentuje z fantazją, z kamasutrą, z gadżetami erotycznymi. Dupiasta gotowa jest do pracy w agencji towarzyskiej w pełnym wym. czasowym. W popularnym burdelu nie ma miejsca na taką Dupiastą, dlatego też Dupiasta jest w internecie. Uwielbia być pierwsza w google na hasło dupiasta. Zresztą sprawdź Dupiastą sam. Weź ją, zerżnij jak zwierzak, zrealizuj swoje marzenia i zbuduj z Dupiastą swσj projekt. - całuje gorąco. Dupiasta.pl


Według słownika języka polskiego dupiasta to dość wulgarne słowo. To taka, ktσra ma wydatne biodra i pośladki, biodrzasta. Często w języku potocznym dupiasta oznacza seksowna, atrakcyjna, ponętna, taka, z ktσrą byś chciał uprawiać sex, miłość cielesną.


Dupiaste laseczki i linki:


Dupiasta obnaża się publicznie na onecie.
Dupiasta - nowherestory profil