Blondrynka kontra Blondelka

Słodka, gorąca, namiętna jak sex blondynka.


Lepsza blondrynka, czy blondelka?

Wybierz sam. Z lewej strony słodka, niewinna, skromna i niedoświadczona blondrynka. Po prawej natomiast, blondelka. Prawdziwa niebieska krew, nie byle jaka kundelka czy menelka. Pije tylko najlepsze wina, nie beka, nie świnia. Widzisz różnice? Myślisz, ze lubią sex? Czy ten obfity biust nie jest za duży? Przedstawiłbyś takie blond laski mamie? - a kolegom? Jaka jest ich cena? Czy to jest ogłoszenie? Pamiętaj, ze możesz je mnieć obie. Dorzuce wspomagające adresy drugiego rzędu com.pl. Coś jeszcze dodać? Może numery telefonów do tych kociaków?
Blondrynka_pl_NowhereStory.comBlondelka_pl_NowhereStory.com

Jeśli jesteś dziewczyną ze zdjęcia lub bardzo podobną do niej, jeśli masz siostrę lub koleżankę o takiej aparycji jak blondelka lub blondrynka to koniecznie skontaktuj się ze mną! Skontaktuj się także gdy zainteresowały Cię te domeny (blondelka.pl i blondrynka.pl). Posiadam jeszcze kilka Blond Top Level Domains np. BlondWare.com.


Oto jak wygląda blondrynka od tyłu. Atrakcyjna? Bardzo.

blondrynka_dupcia.jpg

Te pośladki poniżej należą do blondelki.

Blondelka leży sobie spokojnie na parkingu i czeka. Czeka na odpowiednią propozycje, jest niespełniona, marzy o odpowiednim, konkretnym wykorzystaniu. Jest bezpruderyjna i nie wahaj się zagadać. Masz pomysł jak do niej podejść? Ogłoszenia towarzyskie? Portal randkowy? Galeria zdjęć, forum? Filmy, plotki, ciuszki i kosmetyki. Seks, erotyka i anonimowość - ona lubi to wszystko.

blondelka od tyłu, tak jak lubisz.

Tutaj także od tylca, lecz nie pamiętam, która z nich.

blondela także gotowa do użycia

Umów się na randkę z blondrynką. Wybierz unikalną, generyczną nazwę najwyższego poziomu. Sprawdź sam jak wyszukiwarki reagują na hasło blondrynka czy blondelka. Bądź najwyżej ze swoim projektem, nie płać za SEO po uruchomieniu platformy. Z tymi blond laleczkami masz to już gotowe!. Użyj istniejącej, indywidualnej nazwy, która ma olbrzymi potencjał. Żyje w świecie internetu od jakiegoś czasu, jest dobrze indeksowana. Ponadto zauważ, iż możesz wykreować nazwę własną swojego produktu, usługi. Zbudować i zastrzec Znak Towarowy (Trade Mark) zarówno dla blondrynki jak i blondelki. To już pachnie niemałą blond kasą... ;)

Więcej info z życia Blondrynki tutaj.

This custom page has been tagged