Kocham Azorka - Animalka.pl

Polska prawdziwa, oryginalna Animalka, lecz kto to jest?

animalka.pl photo.jpg

Co właściwie kryje się pod hasłem animalka?


Pamiętam z dzieciństwa animowany film wg scenariusza i reżyserii Andrzeja Orzechowskiego o tytule Animalki. Mała Asia zaczyna interesować się filmem i zaczynają się kłopoty... Animalki ożywają. Ale mało kto to już chyba pamięta.


Dziś Animalka to miłośniczka zwierząt. Jak się okazuje, głównie psów. Inne zwierzęta są mało interesujące dla przeciętnej animalki. Słyszałem nawet takie sugestie, iż może to mieć podłoże intymne, erotyczne, a w zasadzie to niektórym chodzi głównie o sex i tego typu doznania. Jak Ty myślisz? Co o tym sądzisz? Cóż, ciekaw jestem jaka jest polska animalka?


animalka.pl photo_dog.jpg

Polska Animalka żyje w internetowym świecie, poznała się już dobrze z robotami google. Ma kilkuset fanów w całym kraju. Dostępna jest 24 godziny na dobę. Non-stop on-line, niezmęczona, wciąż niezadowolona, dostępna dla każdego. W polskim necie najlepsza, najwyższa. Generyczna, organiczna, elastyczna. Doświadczona w tym co robi. Vip, Top Level! Posiada mnóstwo niespełnienia, naturalne pokłady energii i erotyczne marzenia. Projekcje, animacje, kreacje, z Azorem akcje. Ogląda DVD i TV, Animal Planet, fotosy i zdjęcia, jest nie do zagięcia. Podstawowy członek elitarnego klubu Video, kręci pronusy w 3D i w dolby stereo. Doggi style i prosty mail.

This custom page has been tagged